O NAS

Moja przygoda z kawą zaczęła się w 2008 roku, kiedy zatrudniłem się w jednej z największych firm vendingowych w naszym kraju. Przez pierwsze dwa lata byłem serwisantem maszyn kawowych oraz z przekąskami.

Z czasem udało się zmienić stanowisko i zostałem przedstawicielem handlowym. Do moich obowiązków należało pozyskiwanie oraz obsługa klientów w zakresie dzierżawy, wtedy jeszcze automatów na produkty instant (kawa,czekolada,mleko). Moi klienci mieścili się w kilku województwach, m.in. na Górnym i Dolnym Śląsku, w Małopolsce czy również na Mazowszu.

Po 11 latach czułem już wypalenie zawodowe i postanowiłem zrobić krok w kierunku pracy we własnej firmie. W 2024 idzie już piąty rok takiego stanu rzeczy 😊

Każdego dnia uczę się czegoś nowego i co najlepsze, sprawia mi to wielką przyjemność.

Wraz z żoną zapraszamy Cię do skorzystania z usług naszego serwisu ekspresów do kawy, który mieści się w Żorach na śląsku a także do spróbowania wyjątkowych kaw ziarnistych. W naszej ofercie znajdziesz zawsze świeżo paloną 100% Arabikę oraz mieszanki z Robustą.

Niewątpliwą przewagą naszych kaw, jest ich pochodzenie i data palenia. Nasze produkty nie leżakują na półce do końca daty ważności, nie są to również produkty przemysłowe, co za tym idzie, ich jakość jest wyczuwalna już przy pierwszym łyku Waszego ulubionego napoju. Postaw na jakość i kupuj w małych , lokalnych sklepach 🙂

Pozdrawiamy,

Ania i Krzysiek